DOPRAVA NAD 3.000,- KČ ZDARMA.

Barbera Bio 500 g - zrnková káva

Fair Trade
Složení: 50% arabica, 50% robusta
Balení: 500 g
Chuťový profil: čokoláda, tabák, květinový tón
Není skladem
Značka: Caffé Barbera dal 1870

Barbera Bio je směs organické kávy, která pochází z ekologického pěstování, kde se přijímají pouze přirozené metody pěstování, respektující ekosystém, zdraví a bezpečnost zemědělců.

Důkazem tomu jsou získané certifikáty Bio a Fairtrade.

Směs naší Bio kávy byla vyvinuta pro vyvážené, delikátní "organické" espresso, které je plné chuti, ve které můžete cítit čokoládové, květinové a tabákové tóny. Crema zůstává hustá s dlouhotrvající silnou a povznášející vůní. Směs je velmi pomalu středně pražená. 

Po pražení a míchání se směs zpracovává do tří balení. Zabalena je jako zrnková káva vhodná k profesionálnímu použití v kavárnách, ale také doma pro milovníky čerstvě namleté a připravené kávy. Balení s mletou směsí jsou již připravena pro domácí použití s moka konvičkou a zabalena je do praktické recyklovatelné plechovky pro lepší konzervaci. Třetí balení je v kapslích, plně respektujících životní prostředí, vyrobených z kompostovatelného, biologicky rozložitelného materiálu, pro skutečné, krémové a plné organické espresso s vyváženou chutí a velmi snadnou a rychlou přípravou.

* Jelikož právě probíhá změna nového brandingu (grafická změna obalů), může být káva dodána ještě v původním stříbrném balení.
Na kvalitu kávy nemá tato změna žádný vliv.

250 g
599,00 Kč
239,00 Kč
213,39 Kč bez DPH
Ušetříte 360,00 Kč
Možnosti platby
Kartou online
Bankovním převodem
Na dobírku
Možnosti doručení
Zásilkovna
Česká pošta
PPL
Osobně
Slovensko

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 

Mohlo by se vám také líbit