Barbera Pregiata 1 kg - zrnková káva

ESPRESSO 2019
Složení: 80% arabica, 20% robusta
Balení: 1 kg
Chuťový profil: med, mandle, ovocné plody
Skladem > 10 ks
U vás již 24. 7. 2024
Značka: Caffé Barbera dal 1870

Pregiata je jednoznačně naše nejlepší směs těch nejlepších kávových zrn, která se může chlubit úspěchem u prestižního německého magazínu Crema, který tuto směs označil za ESPRESSO 2019. Ochutnávalo se 150 vzorků kávy a Pregiata zvítězila ve všech hodnocených kritériích.

Zrna jsou pravidelně důkladně vybírána přímo na plantážích Střední Ameriky, Etiopie a v Indii. Díky přísným směrnicím a hlídání nákupu od místních zemědělců, se Caffe Barbera může chlubit certifikátem Fair Trade.

Pregiata je složena z těch nejjemnějších kávových zrn Arabica a Robusta, kde většina je tvořena právě Arabicou. Chuť je velmi bohatá, intenzivní a vytříběná a můžete v ní cítit lehkou a příjemnou aciditu.
Jedná se o velmi čistou kávu s jemnou a trvalou vůní. Crema má jemnou strukturu a intenzivní barvu lískových oříšků.
Vysoce kvalitní vlastnosti této směsi splňují požadavky požadované sdružením "CSC" (Certified Specialty Coffee) k ochraně produktu. Caffe Speciali Certificati CSC, díky certifikaci postupů ISO 9002, zajišťují vysokou kvalitu výrobků s tímto označením. 

* Jelikož právě probíhá změna nového brandingu (grafická změna obalů), může být káva dodána ještě v původním stříbrném balení.
Na kvalitu kávy nemá tato změna žádný vliv.

250 g 8 kg
699,00 Kč
624,11 Kč bez DPH
-
+
Možnosti platby
Kartou online
Bankovním převodem
Na dobírku
Možnosti doručení
Zásilkovna
Česká pošta
PPL
Osobně
Slovensko

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 

Mohlo by se vám také líbit