DOPRAVA NAD 3.000,- KČ ZDARMA.

O nás

S kávou je to jako s čokoládou. Někdo má rád mléčnou, hořkou a někdo zase bílou.
Proto jsme se rozhodli kávu nejen distribuovat, ale také pražit a ovlivnit tak výslednou chuť vlastního produktu.
Od roku 2018 zastupujeme italskou rodinnou pražírnu kávy Caffé Barbera v České republice. Rodina Barbera pochází ze slunné Sicílie, konkrétně z města Messina, kde také praží jejich italskou tradiční kávu, plnou intenzivní chutě. 
Tato pražírna byla založena v roce 1870 a dnes ji vede již VI. generace rodiny Barbera. Jsme velmi rádi, že jsme se mohli stát součástí této značky a stát se výhradními zástupci pro Českou republiku.
Jelikož pro nás káva neznamená pouze zaměstnátní, ale je to naše vášeň i koníček, v roce 2021 jsme pořídili vlastní pražičku kávy a založili vlastní značku COFIELD. 
Název COFIELD je spojen ze dvou slov (CO - coffee - káva, FIELD - pole). 
Pod touto značkou pražíme kávy z celého světa, jako jsou např. kávy z Brazílie, Kolumbie, Etiopie, Panamy, nebo také Indie. 
Na našem e-shopu www.cofield.cz tak najdete opravdu široký sortiment káv, pražených různými způsoby a určené pro různé způsoby příprav.
Vybere si u nás jak milovník pravé italské, hořko-sladké kávy, tak i zájemce o lehčí, ovocitou kávu s příjemnou aciditou určenou např. pro filtrovanou kávu. 
Koncem roku 2021 jsme vytvořili unikátní edici moravských zrnkových káv, zaměřenou na chuťový profil vybraných moravských oblastí, kterými jsou Pálava, Slovácko, Valašsko a Beskydy.
Věříme, že si na našem e-shopu vybere "tu svoji" opravdu každý.