DOPRAVA NAD 3.000,- KČ ZDARMA.

Barbera Arabica 250 g - mletá káva - plech

Složení: 100 % arabica
Balení: 250 g
Chuťový profil: citrusové plody, jasmín, skořice
Pražení: střední
Není skladem
Značka: Caffé Barbera dal 1870

Arabica je mletá směs vyrobená z těch nejlepších káv. Vybíráme jen odrůdu Arabica přímo na prověřených plantážích Střední Ameriky, Brazílie a Indie. 

Arabica je uznaná sdružením Certified Specialty Coffee (CSC) a všechna kávová zrna používaná pro tuto směs jsou Fair Trade ®.

Je velmi pomalu a světle pražená, aby získala plnou vůni a stálou, bohatou a jemně kyselou chuť. Arabica je vhodná pro všechny druhy přípravy a uvolňuje nádherné citrusové, skořicové a květinové aromatické tóny.

Po pražení a míchání se směs zpracovává do tří balení. První je balena jako zrnková káva vhodná pro profesionální mletí v kavárnách, ale i pro domácí přípravu. Po přípravě dostanete sladší espresso s plnou, kompaktní, ale zároveň jemnou cremou. Dále je balena jako mletá, připravená k domácímu použití. Při tradiční přípravě uvolňuje elegantní a intenzivní vůně. Do třetice je zabalena v praktické recyklovatelné a opakovaně použitelné plechovce pro lepší uskladnění. Speciálně namletá v kapslích vyrobených z kompostovatelného a biologicky rozložitelného materiálu, plně respektující životní prostředí je nachystána k přípravě bohatého 100% espressa Arabica v kapslových kávovarech.

249,00 Kč
222,32 Kč bez DPH
Možnosti platby
Kartou online
Bankovním převodem
Na dobírku
Možnosti doručení
Zásilkovna
Česká pošta
PPL
Osobně
Slovensko

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 

Mohlo by se vám také líbit