DOPRAVA NAD 3.000,- KČ ZDARMA.

Barbera Fondatore 250 g - zrnková káva - plech

Složení: 70% arabica, 30% robusta
Balení: 250 g
Chuťový profil: čokoláda, lískový oříšek, med
Není skladem
Značka: Caffé Barbera dal 1870

Tato úžasná a původní směs nese podpis zakladatele pražírny pana Domenica Barbery a jeho recept je předávaný z generace na generaci více než 150 let.

Směs kávy je pražena ke 150. letému výročí založení pražírny Barbera. Tento velmi starý recept byl znovu vytažen a vrátil se k původní, historické směsi surových kávových zrn Barbera. Směs připomíná rané šíření kávy v Evropě a ve světě.

Originální, pečlivě a důkladně vybraná odrůda Arabica se zde mísí s příjemně plnou odrůdou Robusta tak, aby znovu získala dlouho ztracené aroma. Směs se vyznačuje bohatou, intenzivní vůní se sladkými, elegantními květinovými, ořechovými a medovými tóny. Crema je jemná s kompaktní texturou a dodává dobrému tělu příjemnou a obzvlášť trvalou chuť.

Po pražení a míchání se směs zpracovává do tří balení. První jako zrnková káva s pomalým pražením tak, aby se objevily vůně vysoce kvalitní kávy, a to díky perfektně použitým zrnkům nejvyšší kvality. Jsou připravena k profesionálnímu i domácímu použití. Dále jako mletá káva v elegantní plechové krabičce, která se stává skutečným sběratelským kouskem, s jemným mletím a pražením střední intenzity. S touto úpravou získáte maximum z tradiční moka konvičky. Do třetice je balena v kapslích, kde se tradiční směs setkává s moderností a pokročilou technologií při přípravě kávy.

Jedná se o limitovanou edici ke 150. letému výroční značky Barbera.

1 kg
259,00 Kč
231,25 Kč bez DPH
Možnosti platby
Kartou online
Bankovním převodem
Na dobírku
Možnosti doručení
Zásilkovna
Česká pošta
PPL
Osobně
Slovensko

Doprava zdarma při objednávce nad 3 000 

Mohlo by se vám také líbit